Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330

Dostawa i płatność

Jak zapłacić za zakupy w sklepie Juno.com.pl

Za maszyny i akcesoria ze sklepu juno.com.pl mogą Państwo zapłacić w wybrany przez siebie sposób. Proponujemy następujące metody płatności:

Płatność za pobraniem

Płacą Państwo za zamówienie dopiero w momencie odbioru przesyłki. Przy dostawie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD do wyboru są dwie opcje płatności:

 • gotówką,
 • kartą płatniczą/kredytową.
Płatność z góry – przelewem na konto bankowe

Przy wyborze tej formy płatności za złożone zamówienie należy dokonać przelewu na nasze konto w ING Bank Śląski.

  Maszynosfera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
  Numer konta: 09 1050 1520 1000 0090 8046 1180
  ul. Wołczyńska 50, 60-167 Poznań

W tytule przelewu należy podać:

 • numer zamówienia,
 • imię i nazwisko osoby zamawiającej.

Wszelkie dane potrzebne do dokonania przelewu otrzymają Państwo również drogą mailową w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Płatność online Przelewy24

Po wybraniu tej metody płatności zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę portalu Przelewy24. Będą tam mieli Państwo do wyboru płatność:

 • kartą płatniczą: debetową, kredytową, krajową i zagraniczną,
 • przelewem elektronicznym; w tym celu należy wybrać bank, w którym mają Państwo konto, a następnie dokonać zapłaty w serwisie bankowości internetowej. Dane konieczne do wykonania przelewu zostaną wypełnione automatycznie.

W przypadku płatności Przelewy24 przelew jest błyskawicznie zaksięgowany na naszym koncie, więc możemy niezwłocznie przygotować przesyłkę dla Państwa.

Płatność przy odbiorze własnym

Zakupy w sklepie Juno.com.pl mogą Państwo odebrać w Poznaniu przy ul. Wołczyńskiej 50.

W przypadku odbioru osobistego mają Państwo do wyboru opcje płatności:

 • gotówką,
 • kartą płatniczą/kredytową.
Płatność na raty

W naszym sklepie mogą Państwo dokonywać zakupów na raty przez Internet. Wspólnie z Santander Consumer Bankiem przygotowaliśmy ofertę „Raty 0%”. Dzięki niej przy zakupach za minimum 200 zł rozłożonych na 10 równych rat nie zapłacą Państwo żadnych dodatkowych kosztów, ukrytych opłat czy obowiązkowych ubezpieczeń.

Koszty i metody wysyłki

Odbiór osobisty towarów w naszym salonie jest bezpłatny. Koszt przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi:

 • 15 zł – przedpłata/płatność przelewem/płatność online,
 • 20 zł – przesyłka pobraniowa.

Dostawa do Paczkomatu InPost:

 • 15 zł – przedpłata/płatność przelewem/płatność online,

Uwaga! Jeśli wartość zamówienia wynosi co najmniej 150 zł, sklep Juno.com.pl zapewnia darmową wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost. Oferta ta dotyczy wyłącznie przesyłek na terenie Polski.

Przy wyborze płatności za pobraniem lub płatności online, paczki z zakupami wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wyjątek stanowią soboty, niedziele i dni świąteczne), ale w szczególnych przypadkach termin realizacji wysyłki może wynieść do 3 dni roboczych. Najczęściej jednak zamówienia złożone do godz. 13 są realizowane w tym samym dniu roboczym. Informacja o szacowanym czasie realizacji zamówienia znajduje się również na karcie produktu.

W przypadku płatności z góry, przelewem na konto bankowe, paczki są wysyłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (wyjątek stanowią soboty, niedziele i dni świąteczne). W szczególnych przypadkach termin realizacji wysyłki może wynieść do 3 dni roboczych. Jeśli przelew zostanie zaksięgowany do godz. 13, to zamówienie jest najczęściej realizowane jeszcze w tym samym dniu roboczym. Informacja o szacowanym czasie realizacji zamówienia znajduje się również na karcie produktu.