Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330

Regulamin

Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym www.juno.com.pl jest prowadzony przez firmę Maszynosfera Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (kod pocztowy 60-169) przy ul. Grunwaldzkiej 400. Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000731972, NIP: 7792489611, REGON: 380224587.

UWAGI OGÓLNE

1. Ceny w sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie obejmują kosztów przesyłki towaru.
2. Zawartość sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
3. Oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, zostały wprowadzony na polski rynek w sposób legalny.
4. Dane kontaktowe:

  Sklep JUNO.com.pl
  ul. Grunwaldzka 400
  60-169 Poznań
  tel: 61 84 20 330
  e-mail: info.juno@maszynosfera.pl
ZAMÓWIENIA

1. Firma Maszynosfera zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość, co do rzetelności takiego zamówienia.

2. Podstawowymi formami płatności są:

 • pobranie gotówki przez kuriera/listonosza,
 • przedpłata na konto bankowe (w tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko),
 • płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym,
 • płatność kartą kredytową bądź przelewem poprzez portal PayU, który jest zintegrowany ze sklepem www.juno.com.pl.

3. Realizacja zamówienia następuje w czasie podanym w opisie produktu.

 • paczki pobraniowe są wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (wyjątek stanowią soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy), jednak w przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie czas realizacji do 3 dni roboczych.
 • w przypadku przedpłaty na konto paczki są wysyłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty (wyjątek stanowią soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy), jednak w przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie czas realizacji do 3 dni roboczych.

4. Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty.

5. Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z opcjami dostępnymi w formularzu zamówienia.

6. Zakupiony towar jest dostarczany na adres podany podczas rejestracji (w innym przypadku prosimy o wiadomość e-mail z adresem wysyłki).

7. Po złożeniu zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT bez konieczności uzyskania podpisu Klienta.

REKLAMACJE

1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (pocztę lub firmę kurierską).
2. Reklamacje towaru należy zgłaszać pisemnie na adres firmy Maszynosfera (ul. Grunwaldzka 400, 60-169 Poznań). W przypadku reklamacji Kupujący zobowiązany jest starannie i bezpiecznie zapakować towar wraz ze wszelkimi dodatkami, które Kupujący otrzymał przy dostawie i odesłać na adres siedziby sklepu. Należy dołączyć również kopię dokumentu zakupu i opis problemu. Koszt przesyłki reklamacyjnej ponosi Kupujący.
Adres do wysyłki towaru:

  Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Grunwaldzka 400
  60-169 Poznań
ZWROTY (ODSTĄPIENIA OD UMOWY)

1. Kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie nosi śladów użytkowania. Zwroty należy kierować na adres firmy Maszynosfera.
Adres do wysyłki towaru:

  Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Grunwaldzka 400
  60-169 Poznań

2. Firma Maszynosfera dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni roboczych. Kupujący dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.
3. Formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj, formularz zwrotu towaru.

INNE

1. Wszelkie materiały, informacje, pliki, zdjęcia itp. dostępne w naszym sklepie internetowym nie mogą być publikowane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody firmy Maszynosfera. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy prawa cywilnego.