Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330

Zwrot towaru

REKLAMACJE

1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (pocztę lub firmę kurierską).
2. Reklamacje towaru należy zgłaszać pisemnie na adres firmy Maszynosfera (ul. Wołczyńska 50, 60-167 Poznań). W przypadku reklamacji Kupujący zobowiązany jest starannie i bezpiecznie zapakować towar wraz ze wszelkimi dodatkami, które Kupujący otrzymał przy dostawie i odesłać na adres siedziby sklepu. Należy dołączyć również kopię dokumentu zakupu i opis problemu. Koszt przesyłki reklamacyjnej ponosi Kupujący. Adres do wysyłki towaru:

  Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Wołczyńska 50
  60-167 Poznań
ZWROTY (ODSTĄPIENIA OD UMOWY)

1. Zgodnie z obowiązującym prawem kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny w przeciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie nosi śladów użytkowania. Zwroty należy kierować na adres:

  Maszynosfera Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Wołczyńska 50
  60-167 Poznań

  z dopiskiem: ZWROT

2. Firma Maszynosfera dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni roboczych. Kupujący dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.
3. Formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj, formularz zwrotu towaru.