Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330

Janome - Dobra Marka

juno.com.pl - Dobra Marka 2017 Janome

Firma Janome, producent maszyn Juno by Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowy tytuł „DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyny do szycia.

Juno - jakość od lidera

Osoby, które decydują się na zakup maszyn Janome, mogą być pewne tego, że staną się posiadaczami urządzeń wysokiej klasy. Firmowana przez Janome marka Juno nie jest tu wyjątkiem. Surowe normy jakościowe obowiązujące przy powstawaniu maszyn tej japońskiej firmy są gwarancją tego, że klient otrzymuje sprzęt bardzo dobrej klasy, wykonany z materiałów i podzespołów odpowiedniej jakości.
Takie podejście Janome, jednego z liderów światowego rynku produkcji maszyn, zapewnia tym urządzeniom trwałość, wysoką bezawaryjność i kulturę pracy. To właśnie dlatego maszyny z serii Juno są objęte 3-letnią gwarancją. Ich nabywcy mogą ponadto liczyć na fachową obsługę, sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz łatwą dostępność akcesoriów i części zamiennych.

Maszyny niezawodne i łatwe w obsłudze

juno.com.pl - Certyfikat Dobra Marka 2017 Janome

O tym, że maszyny spod znaku Juno by Janome cieszą się uznaną renomą, świadczą liczne i bardzo pozytywne opinie zadowolonych posiadaczy takich modeli jak E1015, E1019, czy nowości z 2017 roku – maszyny J15. Urządzenia z serii Juno dały się poznać jako niezawodne i łatwe w obsłudze. Okazują się idealne zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z szyciem, jak i tych, które szukają maszyn wysokiej jakości, godnych zaufania i o dobrej renomie.
Co niezwykle ważne, właściwie każdy może poznać zalety maszyn Juno ze względu na ich bardzo przystępną cenę. Sukces Janome jako zdobywcy godła „Dobra Marka 2017”, to z pewnością również zasługa modeli Juno. I oczywiście ich użytkowników.

”Dobra Marka” po badaniach

Program „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest organizowany od ośmiu lat przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendy”, pod patronatem Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Przyznanie tytułu poprzedzają badania, które mają ocenić wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w danych kategoriach. „Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów” - czytamy na oficjalnej stronie konkursu.

Godło dla najlepszych firm

Celem badań jest wybór marki, która prezentuje najwyższą jakość, cieszy się największym zaufaniem i renomą w swojej dziedzinie. Godło „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” trafia do najlepszych firm i marek działających na polskim rynku. Jest dowodem na to, że laureat nagrody oferuje produkty i usługi najwyższej jakości, a na dodatek cieszy się zaufaniem i jest dobrze odbierany przez konsumentów.
Cieszymy się, że Janome i jego seria Juno są w tym gronie. Już teraz mogą się Państwo przekonać o tym, jak dobre są to maszyny i jak dobra jest ta marka.