Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200140009 JANOME

Lamownik Janome (wahadłowy)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  13 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
68.99 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Lamownik Janome zwany również stopką z prowadnikiem do wszywania lamówki. Pozwala w łatwy sposób wykończyć wiele różnych projektów, takich jak spodnie, płaszcze, żakiety, firanki torby. To bardzo solidne i trwałe, metalowe akcesorium, które posłuży Ci przez wiele, wiele lat.
Lamownik jest wyposażony w spiralę, która w odpowiedni sposób układa materiał przed przeszyciem. Dzięki temu możemy łatwo wykończyć krawędź lamówką zarówno zaprasowaną (jej szerokość wynosi od 10 do 14 mm), jak i niezaprasowaną (szerokość od 25 do 35 mm). Uzyskana w ten sposób lamówka będzie miała po wszyciu mniej więcej 5,5 mm, bez względu na to, jaka była jej szerokość przed doszyciem. Przyszywanie lamówki odbywa się za pomocą ściegu prostego (stebnowego) lub ozdobnego o szerokości do 5 mm.

Stopka przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
Stopka jest dopasowana do systemu Matic - jej montaż przy maszynie jest niezwykle łatwy i nawet początkującym nie zajmie więcej niż kilka sekund.

JUNO radzi: skorzystaj z możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki. Zyskasz dzięki temu możliwość tworzenia ściegów w całości na lamówce lub tylko na jej część. Regulacja odbywa się po poluzowaniu śrubki. Zakres regulacji to ok. 7 mm.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik
Zestaw stopek Janome 1 (wahadłowy)
ZESTAW STOPEK JANOME 1
99.00 
+