Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
820801016 JANOME

Stopka do długich dziurek Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  12 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
17.38 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka firmy Janome do obszywania dziurek dowolnej długości. Będzie idealna przy obrzucaniu dziurek w płaszczach, kurtkach i innych projektach, gdzie potrzebny jest otwór dziurki o długości 2,5 cm i dłuższych. Dodatkowym atutem tej stopki jest możliwość tworzenia dziurki wzmocnionej kordonkiem czy sznurkiem. Wzmocnione dziurki nie tylko będą bardziej wytrzymałe, ale również bardziej estetyczne. W takiej wersji ścieg jest tworzony na sznureczku, czyli będzie delikatnie wypukły.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym z szerokością ściegu do 7 mm.
Stopka zaprojektowana jest pod system Matic, dzięki czemu jej montaż jest bardzo szybki i wygodny. Można jej używać zarówno do maszyn z opcją automatycznego jak i półautomatycznego obszywania dziurek.

JUNO radzi: Przed wykonaniem dziurek koniecznie podklej miejsce, gdzie mają one być odszyte np. flizeliną. To usztywni materiał i sprawi, że dziurki będą estetyczne. Dodatkowo przed przystąpieniem do właściwego szycia, zachęcamy do wykonania dziurki testowej, aby upewnić się że ustawienia parametrów maszyny są poprawne oraz że dziurka powstaje odpowiedniej długości.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Obszywanie dziurki
Rodzaj stopki:
  • Do obszywania dziurki