Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
753801004 JANOME

Stopka do obszywania dziurek Janome (rotacyjny, automat)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  12 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
69.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do automatycznego (jednostopniowego) obszywania dziurek. Dzięki specjalnej budowie stopki po umieszczeniu w niej guzika, wskaże ona sugerowaną wielkość tworzonej dziurki. Dziurki czemu obszywanie powstaje precyzyjnie na wymiar guzika bez zbędnego obliczania i odmierzania wielkości. W maszynach z opcją automatycznego obszywania dziurki, zostaną one całkowicie automatycznie, a w maszynach z półautomatycznym obszywaniem dziurki (4- stopniowym) użytkownik potrzebuje przełączyć program ściegowy w trakcie szycia.
Z pomocą tej stopki wykonasz dziurki do 2,5 cm długości. Możesz również tworzyć dziurki wzmocnione kordonkiem czy sznurkiem.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym i szerokością ściegu do 7 mm.
Stopka pasuje do uchwytu Matic (uniwersalny uchwyt samozatrzaskowy), dzięki czemu jej montaż jest ekspresowy, wystarczy umieścić ją pod uchwytem i opuścić dźwignię stopki.

JUNO radzi: Przed wykonaniem dziurek podklej miejsce, gdzie mają one być odszyte np. flizeliną. To usztywni materiał i sprawi, że dziurki będą wytrzymałe i estetyczne. Dodatkowo przed przystąpieniem do właściwego szycia, zachęcamy do wykonania dziurki testowej na skrawku materiału, aby upewnić się że wszystkie ustawienia są poprawne.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Obszywanie dziurki
Rodzaj stopki:
  • Do obszywania dziurki