Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
740801004 JANOME

Stopka do dziurek Janome (wahadłowy, automat)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  12 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
76.01 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do automatycznego (jednostopniowego) obszywania dziurek. Budowa stopki sprawia, że po umieszczeniu w nie guzika, wskazuje ona optymalną długość dziurki jaką należy wykonać. Dzięki czemu, nie ma potrzeby obliczania długości dziurki i żmudnego rysowania dziurek przed ich wykonaniem. Stopka idealna jest dla osób lubiących precyzję, gdyż z jej pomocą każda dziurka wyjdzie dokładnie na wymiar guzika. Stopka pozwoli na wykonanie dziurki do maksymalnej średnicy guzika do 2,5 cm.
W maszynach z opcją automatycznego obszywania dziurki, zostaną one wykonane przez maszynę automatycznie, a w maszynach z półautomatycznym obszywaniem dziurki (4- stopniowym) użytkownik będzie musiał przełączać programy ściegowe.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.
Stopka zaprojektowana jest pod system matic, a więc jej montaż jest szybki i wygodny.

JUNO radzi: Przed wykonaniem dziurek podklej miejsce, gdzie mają one być odszyte np. flizeliną. To usztywni materiał i sprawi, że dziurki będą wytrzymałe i estetyczne. Dodatkowo przed przystąpieniem do właściwego szycia, zachęcamy do wykonania dziurki testowej na skrawku materiału, aby upewnić się że wszystkie ustawienia są poprawne.

Producent:
JANOME