Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200124007 JANOME

Stopka do marszczenia Janome (wahadłowy)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
44.90 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do marszczenia i tworzenia falbanek ma rozległe zastosowanie. Wykorzystamy ją do ozdabiania sukienek, bluzek, zasłon czy firanek, a także podczas tworzenia oryginalnych dekoracji. Wśród innych stopek tego typu ta wyróżnia się możliwością wykonania marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. Powstaje wówczas falbanka.
Stopka z przodu jest grubsza, a za otworem na igłę - cieńsza. Dzięki takiej budowie stopki materiał pod nią zbiera się i powstaje dokładne, równomierne marszczenie. Jego wygląd jest uzależniony od ustawień parametrów ściegu w maszynie (długości ściegu, naprężenia nitki, wartości docisku stopki), ale również właściwości materiału. W przypadku cieńszych materiałów marszczenie będzie mocne, na materiałach średniej grubości będzie delikatniejsza, a na grubych materiałach nie uda się go wykonać.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
To bardzo trwała, metalowa stopka, którą w łatwy sposób montuje się przy maszynie - wystarczy przykręcić śrubką bezpośrednio do uchwytu mocowania stopki.

JUNO radzi: Jeśli masz do czynienia ze sztywniejszymi materiałami, zwilż je delikatnie przed przeszyciem, a uzyskasz bardziej wyraźne marszczenie.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Marszczenie materiału
Rodzaj stopki:
  • Do marszczenia
Zestaw stopek Janome 1 (wahadłowy)
ZESTAW STOPEK JANOME 1
99.00 
+