Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200332000 JANOME

Stopka do naszywania cekinów z taśmy i tasiemek Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  25 minut

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
45.31 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do naszywania cekinów z taśmy i tasiemek, wszywania gumki, a także silikonowych pasków (wzmacniających szwy). Przy użyciu tej stopki przyszyjesz tasiemki idealnie równo. Do ich przyszycia możesz użyć ściegu prostego, zygzaka, ściegów owerlokowych czy ozdobnych. Stopka sprawdzi się również przy szyciu igłami podwójnymi. Maksymalna szerokość tasiemki jaką możesz przyszyć za pomocą tej stopki to 7 mm. Stopka dobrze radzi sobie też z węższymi tasiemkami.
Niewątpliwym atutem jej użycia jest możliwość uzyskania dużej precyzji szycia podczas przyszywania tasiemek również na łukach! Stopka sprawdzi się podczas ozdabiania i tworzenia oryginalnych kreacji, a także szyciu odzieży z dzianin (wszywania pasków silikonowych w szwy).

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym i szerokością ściegu do 7 mm.
To stopka z serii Matic, a więc wystarczy zatrzasnąć ją na uchwycie szybkomocującym Matic (montuje się ją bardzo wygodnie).

JUNO radzi: podczas przyszywania cekinów na taśmie, pamiętaj o dostosowaniu ściegu zygzak do ich wielkości, zarówno długości jak i jego szerokości.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Naszywanie tasiemek i cekinów
Rodzaj stopki:
  • Do tasiemek i cekinów