Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
822801001 JANOME

Stopka do ściegu owerlokowego Janome (rotacyjny)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  13 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
46.99 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do ściegu owerlokowego to obowiązkowa pozycja w zestawie każdej osoby szyjącej na maszynie. Jest bowiem idealna do obrzucania krawędzi materiałów, szczególnie cienkich oraz średniej grubości tkanin i dzianin, a także materiałów łatwo strzępiących się, takich jak tweed, gabardyna czy len. Dzięki tej stopce skutecznie zabezpieczysz krawędzie materiału przed pruciem się (strzępieniem).
Specjalna konstrukcja stopki, wzorowana na owerlokach, powoduje, że obrzucana krawędź nie marszczy się i nie roluje. Prowadnik bardzo skutecznie pomaga w równym prowadzeniu materiału, dzięki czemu powstały ścieg jest równej szerokości i na samej krawędzi materiału.

Stopka przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Dzięki kompatybilności z systemem szybkiego mocowania Matic montaż i wymiana stopki są niezwykle proste i zajmują dosłownie chwilę.

JUNO radzi: obrzucaj krawędzi ściegami typu zygzak lub owerlokowm. Zwróć jednak uwagę na to, żeby szerokość ściegu wynosiła 5 - 7 mm. Przy takim ustawieniu igła będzie tworzyła ścieg na zewnątrz obu drucików stopki i unikniemy ryzyka uszkodzenia igły bądź stopki. Dobrze jest szyć 1 cm od krawędzi, a po szyciu odciąć nadmiar materiału. Taki zabieg znacząco poprawia jakość uzyskanego ściegu.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem owerlokowym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu owerlokowego
Zestaw stopek Janome 6 (rotacyjny)
ZESTAW STOPEK JANOME 6
59.00 
Brak w magazynie