Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
202311009 JANOME

Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki Janome (rotacyjny)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
89.00 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do wszywania zaprasowanej lamówki to znakomite narzędzie do wykańczania rozmaitych projektów: począwszy of firanek, narzut i obrusów, poprzez wszelką odzież, aż po wykorzystanie do wykańczania szwów w torebkach, plecakach czy kosmetyczkach. Wszywanie lamówki za pomocą tej stopki jest na tyle łatwe, że będzie ona cennym narzędziem w rękach zarówno doświadczonej krawcowej, jak i osoby początkującej w szyciu na maszynie.
Ogromną zaletą tej stopki jest to, że pozwala ona na wszywanie lamówek o różnej szerokości (po wszyciu mogą one mieć od 5 do 20 mm), na dodatek z dużą łatwością i precyzją. Można szyć zarówno ściegiem prostym (stebnowym), a także ściegami ozdobnymi - ich maksymalna szerokość to 7 mm. Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany z dobrej klasy materiałów przez renomowaną firmę Janome.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Dzięki dopasowaniu stopki do systemu Matic jej montaż przy maszynie jest zajmuje jedynie kilka chwil i jest bardzo prosty.

JUNO radzi: skorzystaj z możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki. Dzięki temu zyskasz możliwość tworzenia ściegów całkowicie na lamówce lub tylko na jej części.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik