Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
941800000 JANOME

Stopka do zamków krytych Janome (wahadłowy)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  13 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
49.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do wszywania zamka krytego pozwala na uzyskanie takiego efektu, jaki znamy z eleganckich bluzek, sukienek, spódniczek, spodni czy chociażby z dekoracyjnych poszewek na poduszki. Wszyty zamek pozostaje właściwie niewidoczny na prawej stronie projektu i wygląda na rodzaj szwu. Co ważne, stopka sprawdza się podczas szycia zarówno cieńszych, jak i grubszych materiałów. Stopka jest przezroczysta, dzięki czemu mamy możliwość obserwować, jak zamek i materiał przesuwają się pod stopką.
Za nienaganny wygląd wszytego zamka odpowiadają dwa rowki w spodniej części stopki. Ząbki zamka przesuwają się w nich, zapewniając nam precyzyjne i równe szycie. Dzięki temu, że ząbki są odginane bezpośrednio przed przeszyciem, mamy pewność, że igła będzie prowadzona tak blisko nich, jak to tylko możliwe.

Stopka pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
Montaż stopki przy maszynie jest bardzo prosty - wystarczy przykręcić śrubką metalowy uchwyt stopki do drążka w maszynie.

JUNO radzi: zwróć uwagę na to, że w uchwycie stopki jest regulacja, dzięki której możliwe jest przesuwanie stopki w lewo lub w prawo. Wykorzystaj tę opcję do bardzo precyzyjnego ustawienia stopki. Funkcja ta pomoże ponadto precyzyjnie ustawić pozycję igły w maszynie, która nie ma tak zaawansowanej regulacji.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków
  • Do zamków krytych
Zestaw stopek Janome 1 (wahadłowy)
ZESTAW STOPEK JANOME 1
99.00 
+