Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200318000 JANOME

Stopka krawędziowa 1/4" (6mm) Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  12 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
56.16 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka krawędziowa Janome 1/4" (6mm) przeznaczona do szycia ściegiem prostym równolegle do krawędzi materiału lub szwu. W związku z tym jest nieoceniona przy szyciu patchworków i podczas pikowania. To jednak nie wszystkie jej zastosowania. Stopkę krawędziową wykorzystamy również przy naszywaniu kieszeni, tworzeniu równych zakładek, równoległego stebnowania i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ścieg idealnie równoległy do krawędzi materiału czy szwu.
To bardzo solidna, trwała, metalowa stopka z prowadnikiem krawędziowym, który odpowiada za równe prowadzenie materiału podczas szycia. Z kolei niewielki otwór na igłę sprawia, że materiał jest właściwie przytrzymywany i transportowany. W efekcie ryzyko wciągania materiału pod stopkę jest skutecznie zminimalizowane.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Przystosowana do systemu szybkomocującego Matic. Montaż czy wymiana stopki są banalnie proste i zajmują tylko kilka sekund.

JUNO radzi: korzystaj z poziomych kreseczek, które znajdziesz na jednej z płóz stopki. Do czego służą? Kreski podpowiadają, w którym momencie należy wykonać obrót na igle i rozpocząć szycie kolejnego boku w trakcie stebnowania lub łączenia elementów.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa