Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200311003 JANOME

Stopka z górnym transportem z prowadnikiem Janome (rotacyjny)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
115.99 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome z górnym transportem i prowadnikiem to bardzo przydatne akcesorium. Pozwala na wygodne pikowanie, zszywanie (łączenie ze sobą) materiałów, tworzenie patchworków i dekoracji. Stopka jest nieoceniona, jeśli mamy do czynienia z materiałami trudnymi w transporcie, takimi jak: polar, zamsz, aksamit, minky, skaj, skóra, stretch, wszelkie śliskie i grube tkaniny. Ruchome ząbki transportu, w które wyposażona jest ta stopka, dociskają materiał w trakcie szycia. Dzięki temu materiały nie marszczą się i nie przesuwają względem siebie.
Regulowany prowadnik jest bardzo pomocny w utrzymaniu równoległej linii szycia - podczas pikowania i szycia. Zakres pracy prowadnika wynosi od 20 do 55 mm.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym, z szerokością ściegu do 7 mm, z niskim uchwytem stopki i bez wbudowanego górnego transportu.
Cały zestaw jest dość okazały, ale jego montaż przy maszynie nie jest skomplikowany. Stopkę należy przykręcić śrubą bezpośrednio do drążka w maszynie.

JUNO radzi: podczas mocowania stopki przy maszynie upewnij się, że dźwignia dźwignia umieszczona po prawej stronie stopki znalazła się powyżej śruby mocowania igły. Dopiero później przykręć stopkę do drążka mocowania stopki w maszynie. Ponadto płoza stopki jest ruchoma - w łatwy sposób można ją zdjąć i wymienić.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem