Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200310002 JANOME

Stopka z górnym transportem z prowadnikiem Janome (wahadłowy)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
119.99 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome z górnym transportem z prowadnikiem ma dodatkowe ząbki z tworzywa sztucznego. Pozwalają one uniknąć niechcianego wdawania się materiału, nawet wtedy, gdy zszywamy kilka jego warstw. Tak skonstruowana stopka to świetne narzędzie do pikowania, zszywania, czyli łączenia ze sobą materiałów, szczególnie gdy mamy do czynienia z materiałami trudnymi w transporcie.
Po tę stopkę powinni sięgnąć użytkownicy maszyn, które nie mają możliwości regulacji docisku stopki, a z pewnością docenią jej zdolności do transportowania nawet śliskich czy grubych tkanin, skóry, skaju, polaru, zamszu, aksamitu czy minky. Szycie nawet kilku warstw z tą stopką okazuje się łatwe, a efekty naprawdę zdumiewające.
Do zestawu jest dołączony prowadnik. Zakres pracy prowadnika wynosi od 20 mm do 55 mm (przy pozycjonowaniu igły do lewej strony). Dzięki niemu łatwo jest utrzymać równoległą linię szycia, np. podczas pikowania, ale nie tylko.

Stopka jest przystosowana do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
Cała stopka jest całkiem sporych rozmiarów, ale jej montaż przy maszynie jest bardzo łatwy - wystarczy przykręcić stopkę śrubą bezpośrednio do drążka mocowania stopki w maszynie.

JUNO radzi: podczas mocowania stopki przy maszynie zwróć uwagę na to, żeby dźwignia po prawej stronie stopki znalazła się ponad śrubą dociskową igły. Szyj przy użyciu prowadnika lub bez niego - wybór należy do Ciebie.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie materiałów trudnych w transporcie
Rodzaj stopki:
  • Z górnym transportem