Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
202218005 JANOME

Stopka z regulowanym prowadnikiem Janome (rotacyjny)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
137.45 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka krawędziowa Janome z regulowanym prowadnikiem pozwala łatwo wykonać idealnie równe przeszycia w odległości 1 - 3 cm od krawędzi materiału. Nawet osobom, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w szyciu. Jest idealna dla wszystkich, którzy cenią precyzję. Użycie tej stopki daje możliwość wykonania ozdobnych przeszyć przy krawędzi, ładnych estetycznych podwinięć i równego zszycia ze sobą kilku warstw materiałów. Pozwala szyć ściegiem prostym (stebnowym), ale również ściegami dekoracyjnymi do szerokości ściegu 7 mm.
Stopka została wykonana z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Jest ono przezroczyste, co pozwala na dobrą obserwację tego, co dzieje się pod stopką podczas szycia. Za równe prowadzenie materiału odpowiada regulowany prowadnik umieszczony na metalowym trzpieniu. Ustawienie pożądanej odległości od krawędzi nie sprawia żadnego problemu i jest bardzo precyzyjne.

Stopka do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Montaż czy wymiana stopki są banalnie proste i zajmują tylko kilka sekund dzięki przystosowaniu do systemu Matic.

JUNO radzi: Pamiętaj o tym, żeby przed zamontowaniem stopki przy maszynie wymienić śrubkę mocującą igłę na śrubę, którą znajdziesz w zestawie ze stopką.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa