Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
3237777 JANOME

Stopka z zestawem zwijaczy i prowadnikiem do lamówki Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
299.00  Cena regularna: 369.00 
369.00 zł
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Profesjonalny zestaw, w którego skład wchodzi: stopka z gąsienicą, zestaw zwijaczy oraz dwa prowadniki, jeden do lamówki, drugi do ściegu krytego. Całość spakowana w plastikowe pudełko, umożliwiający wygodny dostęp do poszczególnych elementów i bezpieczne przechowanie.

Stopka dzięki specjalnej budowie, dwóm gąsienicą, które współpracuje z ząbkami transportera poprawia transport (przesuwanie się) materiału pod stopką. Dzięki czemu zszywanie materiałów np.: dzianin, syntetyków, bawełny zawsze będzie przebiegało bez problemów. Zastosowanie teflonowych wstawek na jej spodzie umożliwia szycie również materiałów trudnych w transporcie jak skóry, vinyle itp. Kolejną zaletą stopki są wytłoczone linie centralnej pozycji igły (jej środka), które umieszczone na niej pomagają w zachowaniu równej linii szycia. Do stopki mocowane są w wygodny sposób dodatki znajdujące się w zestawie, takie jak:
Zwijacze, dzięki którym możliwie jest obrębienie (podwinięcie) krawędzi. Przy ich zastosowaniu estetycznie wykończysz krawędź firanki, obrusu czy spódniczki podwijając ich krawędź na trzy możliwe szerokości: 1,27 cm, 1,9 cm, 2,54 cm.
Prowadnik do lamówki, pozwolą Tobie na estetyczne wykończenie krawędzi materiału przy pomocy zaprasowanej lamówki. Dzięki temu prowadnikowi przyszycie lamówki za każdym razem będzie bardzo estetyczne. Dzięki regulacji możliwe jest przyszywanie lamówki o szerokości od 0,5 cm do aż 2 cm (szerokość podana po wszyciu lamówki).
Prowadnik do ściegu krytego z jego pomocą uzyskasz profesjonalnie podwiniętą krawędź materiału, przy uzyskaniu pewnej wprawy linia szycia na prawej stronie będzie całkowicie niewidoczna.

Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym. Stopka dostosowana jest do systemu Matic, a więc jej montaż jest bardzo wygodny. Montaż jej dodatków jest równie wygodny, nie wymaga demontażu stopki. Z zestawem otrzymasz czytelną obrazkową instrukcję pokazującą krok po kroku montaż i wykorzystanie dodatków tego zestawu.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Podwijanie (obrębianie) krawędzi
  • Szycie ściegiem krytym
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Do podwijania (obrębiania)
  • Do ściegu krytego
  • Lamownik