Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200342003 JANOME

Wąska stopka do zamków Janome (obustronna-wąska)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
49.00 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome dwustronna, wąska do wszywania zamków - warto sięgnąć po nią, gdy mamy do wszycia zamki błyskawiczne do bluz, spódnic, kurtek, płaszczy i innych rodzajów odzieży, a także m.in. toreb, pokrowców, saszetek czy nawet poszewek na poduszkę. Możliwość szycia bardzo blisko ząbków suwaka pozwala uzyskać bardzo estetyczny efekt. Stopka jest bardzo uniwersalna: nadaje się do wszywania zwykłych zamków błyskawicznych. Gdy nabierzesz już wprawy w szyciu tą stopką, możesz używać jej również do wszywania zamków krytych, a nawet ozdobnych wypustek.

Stopka pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym oraz do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.
Przed zamontowaniem stopki przy maszynie należy zdjąć standardowy uchwyt mocujący stopki, a następnie przykręcić stopkę bezpośrednio do drążka.

JUNO radzi: stopka została wyposażona w śrubę do regulacji. Dzięki temu udogodnieniu możesz w łatwy sposób dopasować pozycję stopki względem igły i szyć zarówno z jej prawej, jak i lewej strony.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków
  • Do zamków zwykłych