Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
202002004 JANOME

Zestaw stopek do pikowania, haftowania i cerowania Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  2 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
199.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Zestaw Janome do pikowania, haftowania z wolnej ręki oraz cerowania. Zestaw zawiera profesjonalną stopkę oraz przystawki, umożliwiające wygodne szycie w dowolnym kierunku, nawet w maszynach bez możliwości wyłączenia transportu. Zestaw składa się z:

Profesjonalnej stopki do pikowania, haftowania i cerowania. To stopka nowej generacji, nie współpracuje ona z igielnicą, cały czas znajduje się nad materiałem. Dzięki niej możliwe jest wygodne wykonanie pikowania z wolnej ręki (lot trzmiela, pętelki i inne) oraz haftów czy cerowania (naprawy przetarć, dziur w materiałach). Wysokość stopki można wygodnie regulować, każdorazowo dopasowując jej wysokość do grubości szytych warstw materiału.
Trzech wymiennych przystawek: zamknięta, otwarta i plastikowa. Zamknięta najbardziej uniwersalna przyda się przy większości zadań; otwarta przy szyciu drobnych elementów, w celu najlepszej widoczności pod stopką; plastikowa będzie idealna do szycia techniką echo (równoległego pikowania po łukach).
Płytki osłaniającej ząbki transportera, pozwala ona zakryć ząbki transportera, a więc na płynne prowadzenie materiału w dowolnym kierunku w maszynach, gdzie nie ma możliwości wyłączenia transportu górnego.

Zestaw pasuje do maszyn do szycia Janome z chwytaczem rotacyjnym (szerokością ściegu do 7mm i niskim uchwytem stopki). Pasuje do Juno E1050.
Montuje się ją w miejscu uchwytu mocowania stopek na drążku przy pomocy śruby.

JUNO radzi: podczas mocowania stopki przy maszynie upewnij się, że dźwignia stopki umieszczona po prawej jej stronie, znalazła się powyżej śruby mocowania igły.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania