Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200313005 JANOME

Lamownik Janome (rotacyjny)

 Dostawa już jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
68.99 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Lamownik firmy Janome znany również jako stopka z prowadnikiem do wszywania lamówki - zarówno zaprasowanej, jak i niezaprasowanej. Szerokość zaprasowanej lamówki, którą można wprowadzi o lamownika, to od 10 do 14 mm, zaś niezaprasowanej - od 25 do 30 mm. Po wszyciu oba rodzaje lamówek będą miały równo 5,5 mm. Za pomocą lamownika są one przyszywane bardzo precyzyjnie, przy użyciu ściegu prostego, jak i ściegów dekoracyjnych o szerokości do 7 mm.
Stopkę z prowadnikiem do wszywania lamówki wykorzystuje się do profesjonalnie wyglądającego wykończania krawędzi gotowych produktów, takich jak torby, firanki, poszewki, kosmetyczki, a także szwów w plecakach, żakietach czy płaszczach.

Lamownik jest przeznaczony do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Dopasowanie lamownika do systemu Matic sprawia, że montaż tego akcesorium przy maszynie zajmuje jedynie kilka chwil i jest bardzo prosty.

JUNO radzi: skorzystaj z możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki. Dzięki temu zyskasz możliwość tworzenia ściegów w całości na lamówce lub tylko na jej część. Regulacja odbywa się po poluzowaniu śrubki. Zakres regulacji to ok. 7 mm.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik
Zestaw stopek Janome 4 (rotacyjny)
ZESTAW STOPEK JANOME 4
129.00 
+