Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
ZESTAW STOPEK JANOME 4

Zestaw stopek Janome 4 (rotacyjny)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
129.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Zestaw trzech oryginalnych stopek marki Janome, dzięki którym wykonanie krawieckich zadań stanie się łatwiejsze, a uzyskane efekty będą znacznie lepszej jakości. Stopki przeznaczone są do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Wybierz ten zestaw, jeśli posiadasz maszynę Juno E1019, Juno E1050 lub Juno J100.

W zestawie otrzymasz:

STOPKA DO WSZYWANIA ZAMKÓW KRYTYCH

Stopka, która znacznie ułatwi wszycie zamka krytego, który bardzo często wykorzystujemy w bluzkach, spódnicach, sukienkach czy poszewkach. Stopka na spodzie posiada dwa specjalne rowki, które pełnią podwójna funkcję: odginają ząbki zamka, by igła mogła wkłuwać się możliwie najbliżej, a także prowadzą stopkę po zamku podczas szycia, dzięki czemu utrzymujemy stale równą odległość. W efekcie perfekcyjnie wszyty zamek jest na prawej stronie niewidoczny.

LAMOWNIK

Stopka do wszywania zaprasowanej i niezaprasowanej lamówki, dzięki której estetycznie wykończysz swoje projekty. Stopka pozwala na wszycie lamówki niezaprasowanej o szerokości 25mm (po uszyciu 5,5mm) lub zaprasowanej 10-14mm (po uszyciu 5,5mm).

STOPKA DO MARSZCZENIA

Stopka, dzięki której można uzyskać równomierny efekt marszczenia na różnorodnych tkaninach. Efekt marszczenia, w zależności od rodzaju materiału, będzie różny. Delikatne materiały zmarszczą się intensywniej, niż grubsze materiały na których efekt będzie mniej wyrazisty.

Producent:
JANOME