Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200132008 JANOME

Stopka do ściegu owerlokowego Janome (wahadłowy)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
45.90 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do ściegu owerlokowego to jedno z tych akcesoriów, które trzeba mieć i zawsze trzymać pod ręką. Pozwala uniknąć rolowania i marszczenia się materiału podczas szycia i zapewnia ścieg o idealnej szerokości w pożądanym przez nas miejscu. Uzyskanie idealnie obrębionej (obrzuconej) krawędzi przestanie być problemem i to bez względu na to, czy szyjemy tkaniny, czy dzianiny. Kluczem do sukcesu jest tutaj specjalna budowa stopki, która jest wyposażona w prowadnik i języczek, po którym nitka zsuwa się podczas szycia, co zapobiega ściąganiu się (marszczeniu) materiału i jego rolowaniu. Prowadnik z kolei wskazuje nam, jak należy prowadzić materiał, by uzyskać idealnie równą szerokość obrzucania.

Stopka przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
Stopka jest dostosowana do systemu Matic, co oznacza wyjątkowo łatwy i błyskawiczny montaż stopki przy maszynie.

JUNO radzi: obrzucaj krawędzi ściegami typu zygzak lub owerlokowm. Zwróć jednak uwagę na to, żeby szerokość ściegu wynosiła 5 - 7 mm. Przy takim ustawieniu igła będzie tworzyła ścieg na zewnątrz obu drucików stopki i unikniemy ryzyka uszkodzenia igły bądź stopki. Dobrze jest szyć 1 cm od krawędzi, a po szyciu odciąć nadmiar materiału. Taki zabieg znacząco poprawia jakość uzyskanego ściegu.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie ściegiem owerlokowym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu owerlokowego
Zestaw stopek Janome 3 (wahadłowy)
ZESTAW STOPEK JANOME 3
69.00 
Brak w magazynie