Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
ZESTAW STOPEK JANOME 3

Zestaw stopek Janome 3 (wahadłowy)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w poniedziałek

Złóż zamówienie w ciągu  15 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
69.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Zestaw trzech oryginalnych stopek marki Janome, dzięki którym wykonanie krawieckich zadań stanie się łatwiejsze, a uzyskane efekty będą znacznie lepszej jakości. Stopki przeznaczone są do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Wybierz ten zestaw, jeśli posiadasz maszynę Juno E1015 lub Juno J15.

W zestawie otrzymasz:

STOPKA DO ŚCIEGU PROSTEGO

Stopka do szycia ściegiem prostym, pomocna podczas szycia bardzo cienkich lub wyjątkowo grubych materiałów. Jej użycie poprawia prowadzenie materiału pod stopką. Materiał jest też lepiej przytrzymywany podczas wkłuwania się igły - większa powierzchnia stopki przylega do materiału, podczas gdy otwór na igłę jest możliwie najmniejszy.

STOPKA DO ŚCIEGU KRYTEGO

Stopka do szycia ściegiem krytym, idealna do podszywania. Dzięki wyposażeniu w regulowany prowadnik, ułatwia utrzymanie równej linii szycia w stałej odległości od krawędzi.

STOPKA OWERLOKOWA

Stopka dedykowana do szycia ściegiem owerlokowym, który pozwoli estetycznie obrzucić krawędzie materiałów. Zapobiega marszczeniu i rolowaniu skraju tknaniny, które może przydarzać się podczas szycia standardową stopką. Wpływa także na utrzymanie stałej, równej szerokości obrzucenia.

Producent:
JANOME