Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200333001 JANOME

Stopka do zamków krytych Janome (rotacyjny)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
64.99  Cena regularna: 69.99 
64.99 zł

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome do wszywania zamka krytego to najlepsze narzędzie do tego, by wszyty zamek pozostał praktycznie niewidoczny na prawej stronie naszego projektu. Stopka pozwala na uzyskanie efektu, który znamy z gotowej, eleganckiej odzieży: spódniczek, bluzek, sukienek czy spodni, a także z dekoracyjnych poszewek na poduszki. Wszyty zamek wygląda w nich jak rodzaj szwu.
Cała stopka została wykonana z metalu, co zapewnia jej wysoką jakość i trwałość. Pod stopką są dokładnie wyprofilowane rowki. To w nie wsuwane są ząbki zamka, które bezpośrednio przed przeszyciem są delikatnie odginane. Dzięki takiej konstrukcji stopki szycie przy jej użyciu jest równe i bardzo precyzyjne.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Dopasowanie do systemu Matic powoduje, że montaż stopki przy maszynie trwa jedynie kilka chwil i jest bardzo prosty nawet dla osób początkujących.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków
  • Do zamków krytych
Zestaw stopek Janome 4 (rotacyjny)
ZESTAW STOPEK JANOME 4
129.00 
+