Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200330008 JANOME

Stopka krawędziowa 1/4" (6mm) Janome (wahadłowy)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
33.95 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka krawędziowa Janome 1/4" (6mm) to ulubiona stopka osób szyjących patchworki, ale nie tylko. Świetnie sprawdza się również przy naszywaniu kieszeni, tworzeniu równych zakładek, równoległego stebnowania i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ścieg idealnie równoległy do krawędzi materiału czy szwu. Taki ścieg uzyskuje się dzięki precyzyjnemu prowadnikowi krawędziowemu, który pokazuje, jak należy prowadzić materiał podczas szycia. Z kolei niewielki otwór na igłę sprawia, że materiał pod stopką jest lepiej przytrzymywany i transportowany. To bardzo przydatna, solidna i trwała stopka, która została wykonana z wysokiej jakości stopu metalu.

Stopka jest przeznaczona do maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym.
Stopka jest kompatybilna z systemem szybkomocującym Matic. Montaż czy wymiana stopki są banalnie proste i zajmują tylko kilka sekund.

JUNO radzi: zwróć uwagę na poziome kreski na jednej z płóz stopki. Pozwalają one łatwiej uchwycić moment, w którym należy wykonać obrót na igle i przejść do szycia kolejnego boku podczas stebnowania czy łączenia elementów.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa
Zestaw stopek Janome 2 (wahadłowy)
ZESTAW STOPEK JANOME 2
59.00 
Brak w magazynie