Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
ZESTAW STOPEK JANOME 2

Zestaw stopek Janome 2 (wahadłowy)

  Dostępność: Brak
Cena brutto:
59.00 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Zestaw trzech oryginalnych stopek marki Janome, dzięki którym wykonanie krawieckich zadań stanie się łatwiejsze, a uzyskane efekty będą znacznie lepszej jakości. Stopki przeznaczone są do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Wybierz ten zestaw, jeśli posiadasz maszynę Juno E1015 lub Juno J15.

W zestawie otrzymasz:

STOPKA DO PIKOWANIA, HAFTOWANIA I CEROWANIA

Stopka zaprojektowana w taki sposób, by podnosić się wraz z ruchem igielnicy. Dzięki temu umożliwia swobodne przesuwanie materiału podczas pikowania, haftowania czy cerowania.

STOPKA DO NASZYWANIA OZDOBNYCH SZNURKÓW

Stopka, która pozwoli Ci uzyskać oryginalne dekoracje w postaci naszytych sznurków. Mogą one być widoczne i ozdabiać projekt, lub posłużyć zwiększeniu wypukłości ściegu np. zyg-zak przy bardzo gęstym ustawieniu. Do stopki można wprowadzić jeden, dwa lub trzy sznurki o maksymalnej średnicy 1,5 mm.

STOPKA KRAWĘDZIOWA 1/4" (6MM)

Stopka z prowadnikiem ułatwi Ci szycie w stałej odległości od krawędzi. To niezwykle istotnie przy łączeniu elementów materiału. Na stopce znajduje się także oznaczenie, które ułatwi precyzyjne wykonanie obrotu na igle.

Producent:
JANOME