Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
200449001 JANOME

Stopka z prowadnikami Janome (rotacyjny)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
79.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Stopka Janome przezroczysta z prowadnikami to wyjątkowe akcesorium, które łączy w sobie funkcje aż czterech stopek! Policzmy. Są to przede wszystkim cechy stopki krawędziowej 1/4" (6mm), stopki krawędziowej 1/8" (3mm), ale też stopki z centralnym prowadnikiem oraz przezroczystej stopki do szycia ściegiem prostym. Z tego względu jest więc mnóstwo zastosowań tej stopki i zadań, z którymi sobie poradzi. Sprawdzi się podczas szycia patchworku, pikowania, równego szycia ściegiem stebnowym gotowych elementów (mankietów, kołnierzyków, plis, tworzenia zakładek itp.). Wysokiej jakości przezroczyste tworzywo sztuczne, z którego wykonano stopkę, ułatwia obserwację tego, co dzieje się pod stopką podczas szycia.

Stopka pasuje do maszyn do szycia z chwytaczem rotacyjnym.
Stopka jest dostosowana do systemu Matic - jej montaż i wymiana odbywają się błyskawicznie i są łatwe nawet dla początkujących.

JUNO radzi: na stopce umieszczono czerwone linie. Pozwalają one łatwo uchwycić moment, w którym podczas stebnowania lub łączenia elementów trzeba wykonać obrót na igle i rozpocząć szycie wzdłuż kolejnego boku.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
  • Szycie ściegiem prostym
Rodzaj stopki:
  • Do ściegu prostego
  • Krawędziowa
  • Z centralnym prowadnikiem
Zestaw stopek Janome 5 (rotacyjny)
ZESTAW STOPEK JANOME 5
99.00 
+