Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zadzwoń na naszą infolinię: Nasza infolinia: 61 84 20 330
ZESTAW STOPEK JANOME 5

Zestaw stopek Janome 5 (rotacyjny)

Chcesz szybko otrzymać przesyłkę? Możemy dostarczyć ją już w czwartek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

Dostępność: Dostępny od ręki
+
Cena brutto:
99.00 
Dodaj do ulubionych  Porównaj 

Zestaw trzech oryginalnych stopek marki Janome, dzięki którym wykonanie krawieckich zadań stanie się łatwiejsze, a uzyskane efekty będą znacznie lepszej jakości. Stopki przeznaczone są do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Wybierz ten zestaw, jeśli posiadasz maszynę Juno E1019, Juno E1050 lub Juno J100.

W zestawie otrzymasz:

STOPKA DO PIKOWANIA, HAFTOWANIA I CEROWANIA

Specjalna konstrukcja pozwala stopce unosić się wraz ze skokiem igielnicy. W efekcie możesz swobodnie poruszać materiałem pod stopką podczas wykonywania pikowania, haftowania z ręki czy cerując.

STOPKA DO NASZYWANIA OZDOBNYCH SZNURKÓW

Stopka ta służy do naszywania ozdobnych sznurków na tkaninę. Mogą one pełnić rolę dekoracji lub posłużyć zwiększeniu wypukłości ściegu np. podczas szycia bardzo gęstym zyg-zakiem. Do stopki można wprowadzić jeden, dwa lub trzy sznurki o maksymalnej średnicy 1,5 mm.

STOPKA PRZEZROCZYSTA Z PROWADNIKAMI

Bardzo funkcjonalna stopka z trzema wymiennymi prowadnikami, które pomogą Ci z łatwością równo prowadzić linię szycia. Prowadnik centralny pozwoli na szycie w szwie, z kolei krawędziowe na utrzymanie równej odległości 1/4" lub 1/8" od krawędzi. Tworzywo, z którego wykonana jest stopka, jest przezroczyste co w połączeniu z pomocniczymi liniami naniesionymi na jej powierzchni ułatwia zachowanie wysokiej precyzji podczas szycia.

Producent:
JANOME